MEGHÍVÓ ÉS PROGRAM KÉPEK VERSENYFELHÍVÁS VIRÁGKÖTÉSZETI VERSENY HÁZI SÜTEMÉNYEK VERSENYE KARÁCSONYI KÉPESLAP KÉSZÍTŐ PÁLYÁZAT KARÁCSONYFADÍSZ KÉSZÍTŐ PÁLYÁZAT KARÁCSONYI AJTÓDÍSZ VAGY KOPOGTATÓ KÉSZÍTŐ VERSENY KARÁCSONYI RAJZPÁLYÁZAT V. ÁGYAS PÁLINKÁK ÉS GYÜMÖLCSÖKBŐL KÉSZÜLT MÉZES... VISSZA A KEZDŐLAPRA

Jelentkezési lap

A Göndöcs Benedek Középiskola,

Szakiskola és Kollégiumai

KARÁCSONYI RAJZPÁLYÁZATOT

hirdet az általános iskola

5-6-7-8. osztályos tanulói számára

Advent a Krisztusvárás időszaka, a Megváltó születésének ünnepe. Karácsonyra készülünk, átvéve az ünnep hangulatát, lényegét, üzeneteit a rajz eszközeivel jelenítik meg ennek a motívumait.

A versenyre 2015. december 7-ig lehet jelentkezni.

A pályaművekkel kapcsolatos elvárások:

-        maximum A/4-es méret (egyszerűbb postázás)

-        a technika szabadon választható

-        az alkotás hátoldalán legyen feltüntetve a név, iskola, osztály és tanító tanár neve

A zsűri által kiválasztott alkotásokból az VII. Göndöcs Benedek Országos Gasztronómiai Emlékverseny társrendezvényeként kiállítást rendezünk. A legjobb pályaművek díjazásban részesülnek.

A postán elküldött versenymunkáknak legkésőbb 2015. december 11-ig meg kell érkeznie iskolánkba, vagy személyesen 2015. december 11-én 15 óráig lehet leadni, a Gyula Sándorhegy 2. szám alatti oktatási egységünkben.

A versennyel kapcsolatban további felvilágosítást Szabóné Erdődi Mária (tel: 66/562-270/128) és Szabó Emese (ezaz1111@indamail.hu) adnak!

Nevezési lap a gondocsszki@gondocsszki.sulinet.hu e-mail címen is kérhető.

Várunk minden kedves versenyzőt!

Eredményhirdetés:

2015. december 12. 15.30 óra Gyula, Sándorhegy 2.

Visszaküldendő: Göndöcs Benedek Középiskola

5700 Gyula, Kossuth Lajos u. 26.

gondocsszki@gondocsszki.sulinet.hu

Jelentkezési lap