Ez a Göndöcs Benedek Középiskola régi oldala

A Göndöcs Benedek Középiskola új oldala

Göndöcs Benedek Középiskola és Kollégiumai

Elérhetőségünk:
5700 Gyula, Kossuth L. u. 26.
Telefon/Fax: 66/562-270, 66/463-123, 66/463-540
OM azonosító: 028430
www.gondocsszki.sulinet.hu
gondocsszki@gondocsszki.sulinet.hu
www.facebook.com/gondocsszki

2019/2020 tanévben tervezett képzéseink

SZAKGIMNÁZIUM

001 Vendéglátóipari (érettségi + mellék-szakképesítés: pincér + 1 év: vendéglátásszervező)

002 Turisztikai (érettségi + mellék-szakképesítés: szállodai recepciós + 1 év: turisztikai szervező, értékesítő)

003 Turisztikai (érettségi + mellék-szakképesítés: szállodai recepciós + 1 év: idegenvezető)

004 Szociális (érettségi + mellék-szakképesítés: gyermek– és ifjúsági felügyelő +1 év: szociális asszisztens)

005 Szociális (érettségi + mellék-szakképesítés: családsegítő asszisztens + 1 év:kisgyermekgondozó,-nevelő)

006 Szociális (érettségi + mellék-szakképesítés: szociális gondozó és ápoló + 1 év: szociális szakgondozó)

007 Egészségügyi (érettségi + mellék-szakképesítés: általános ápolási és egészségügyi asszisztens +1 év: gyakorló ápoló)

008 Egészségügyi (érettségi + mellék-szakképesítés: általános ápolási és egészségügyi asszisztens+ 1 év: gyógyszertári asszisztens)

009 Egészségügyi (érettségi + mellék-szakképesítés: általános ápolási és egészségügyi asszisztens + 1 év: gyakorló csecsemő– és gyermekápoló)

010 Egészségügyi (érettségi + mellék-szakképesítés: általános ápolási és egészségügyi asszisztens +1 év: gyógymasszőr)

011 Informatikai (érettségi+ mellék-szakképesítés: irodai informatikus + 1 év: gazdasági informatikus)

012 Informatikai (érettségi + mellék-szakképesítés:irodai informatikus + 1 év: informatikai rendszerüzemeltető)

013 Közgazdasági (érettségi + mellék-szakképesítés: pályázati-támogatási asszisztens+1 év: pénzügyi-számviteli ügyintéző)

014 Közgazdasági (érettségi + mellék-szakképesítés: pályázati-támogatási asszisztens + 1 év: vállalkozási és bérügyintéző)

015 Rendészeti és közszolgálati (érettségi + mellék-szakképesítés: közszolgálati ügykezelő + 1 év: közszolgálati ügyintéző)

016 Ügyviteli (érettségi + mellék-szakképesítés: ügyfélszolgálati ügyintéző + 1 év: irodai titkár)

017 Építőipari (érettségi + mellék-szakképesítés: építő– és anyagmozgató gép kezelője + 1 év: magasépítő technikus)

018 Közművelődési (érettségi + mellék-szakképesítés:rendezvényszervező+1 év:közművelődési és közönségkapcsolati szakember)

019 Pedagógia (érettségi+mellék-szakképesítés: családsegítő asszisztens +1 év: gyógypedagógiai segítő munkatárs)

020 Pedagógia (érettségi + mellék-szakképesítés:óvodai dajka + 1 év: pedagógiai- és családsegítő munkatárs)

021 Sport (érettségi + mellék-szakképesítés: regeneráló balneoterápiás masszőr + 1 év: sportedző)

022 Sport (érettségi + mellék-szakképesítés: regeneráló balneoterápiás masszőr+1 év: fitness-wellness instruktor)

SZAKKÖZÉPISKOLA

023 Eladó (szakképzési ösztöndíjjal támogatott)

024 Szakács (ráépülés: diétás szakács, vagy vendéglátó üzletvezető)

025 Cukrász (ráépülés: vendéglátó üzletvezető)

026 Pincér (ráépülés: vendéglátó üzletvezető)

027 Szociális gondozó és ápoló

028 Virágkötő és virágkereskedő

029 Dísznövénykertész

030 Pék-cukrász (szakképzési ösztöndíjjal támogatott)

031 Pék

032 Burkoló

033 Rendészeti őr

034 Családi gazdálkodó

A felvétel a tanulmányi eredmények alapján történik! Kollégiumi elhelyezést biztosítunk!

A szakközépiskolában, a szakképesítő bizonyítvány megszerzése után nappali tagozaton, 2 év alatt érettségi bizonyítvány szerezhető.

Felvételi eljárás rendje az általános felvételi eljárás szerint. A felvétel

az általános iskolai tanulmányi eredmények alapján történik, az összes tantárgy átlagát vesszük figyelembe!

Írásbeli felvételi vizsga: nincs

Szóbeli felvételi vizsga: nincs

Tájékozódó beszélgetés: igen (Nem pontozzuk)

Tájékozódó beszélgetés várható időpontjai:

1, 2019. február 26. 9. órától, szakgimnázium

2, 2019. február 28. 9. órától, szakközépiskola

3, 2019. március 5. 9 órától, pótnap

Esélyegyenlőségre vonatkozó eljárásmód

Amennyiben a jelentkező tanuló valamely tantárgy értékelése, minősítése alól a vonatkozó jogszabályok alapján felmentést

kapott, a felmentésre vonatkozó tantárgy kivételével, a többi tantárgy átlageredményét vesszük figyelembe.

Göndöcs Benedek Középiskola és Kollégiumai

Gyula, Sándorhegy 2.

Telefon: 66/562-270/140, vagy 66/562-270/114

www.gondocsszki.sulinet.hu

gondocsszki@gondocsszki.sulinet.hu

www.facebook.com/gondocsszki

HITTEL, EMBERSÉGGEL, SZAKSZERŰEN

Tekintse meg beiskolázási tájékoztatónkat

Iskolánk a Grosics Gyula Labdarúgó Akadémia bázisiskolája

Göndöcs Benedek Országos Gasztronómiai Emlékverseny

TÁMOP-3.3.10.A-12-2013-0005 Az érintett célcsoport számára a fejlesztés eredményéhez való hozzáférés

NTP-SV-14-0060 "Hátrányos helyzetű gyerekek sporttehetségének felfedezése"

Nyári Táboraink

Doktor Zoltán sikere

Mező Misi iskolánkban

Az év dolgozója a volt tanulónk

Kiváló eredmények a tanulmányi versenyeken

Életmentő Középiskola címet nyert iskolánk

Doktor Zoltán és a csapat sikerei az olimpián

Erdős Hanna újra olimpiai bajnok lett

Sokoldalú képzések a Göndöcsben

Országos és nemzetközi versenyeken elért eredményeink

Pezseg az élet kollégiumainkban

Miért is jó a Göndöcs Benedek Középiskolába járni?...

Sport és tanulás

Kollégiumi élet a Göndöcsben

Jelentkezési lap - Nappali tagozatJelentkezési lap - Levelező/Esti tagozat

Idõszakos szálláslehetõségek(üdültetés, étkezés) ügyében a megadott elérési lehetõségeken lehet érdeklõdni!